Новини

Картопляна нематода

admin | 29.09.2016

Захворювання, що викликається нематодою, відоме під назвою глободероз. Площа зараження на території Івано-Франківської області станом на 01.01.2016р. становить 4,47га. Живе нематода в грунті, паразитує на коріннях, а іноді на бульбах картоплі, а також коріннях помідорів, перцю та інших культурах з…..

Read more

Рак картоплі

admin | 28.09.2016

 В Україні поодинокі вогнища даного захворювання виявлено у всіх областях, де вирощується картопля. В Івано-Франківській області вогнища зараження раком картоплі охоплюють 6 районів (Верховинський, Долинський, Коломийський, Надвірнянський, Рожнятівський, Калуський). Площа зараження на 01.01.2016р. становить 16,764га.       Найбільш характерною ознакою захворювання є утворення…..

Read more

УВАГА!

admin | 28.06.2016

УВАГА! Небезпечне бактеріальне захворювання кукурудзи- Бактеріальне в’янення кукурудзи Erwinia stewartii (Smith) Dye.,вперше виявлено на території Івано-Франківської області.         Бактеріальне в’янення — одне з найшкодочинніших захворювань цукрової кукурудзи. Збудник хвороби є бактерія Erwinia stewartii (Smith) Dye.Захворювання належить до карантинних організмів, відсутніх на території України……

Read more